Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Sande kommune (Vestfold)

Postadresse: Postboks 300, 3071 Sande

Besøksadresse: Prestegårdsalleen 35, 3070

Telefon: 33 78 72 22

Kontaktperson: Bjørn Lier, 91106637, bjorn.lier@holmestrand.kommune.no

Antall hendelser: 35

Velg dato / Periode
Mars
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
9
25
26
27
28
1
2
3
10
4
5
6
7
8
9
10
11
11
12
13
14
15
16
17
12
18
19
20
21
22
23
24
13
25
26
27
28
29
30
31
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Galleberg skole18 deltakere: 7. trinn

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Berger museumKulturarv
  • Varighet: kl 9.00 - 12.30
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Berger museum
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Berger museumKulturarv
  • Varighet: kl 9.00 - 12.30
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Berger museum
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haga skole28 deltakere: 7A

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



  • 11:55
    Haga skole28 deltakere: 7B

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:25
    Selvik skole24 deltakere: 7. trinn

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Kjeldås skole24 deltakere: 7. trinn

    Forfatterbesøk + skrivekurs (totalt 120 min.)



Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Selvik skole15 deltakere: 1. trinn

    Fra kl. 9:00 til 12:00

Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Selvik skole15 deltakere: 1. trinn

    Fra kl. 9:00 til 12:00

Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Fredag 5. april. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 8. april. 2019
  • Galleberg skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haga skole19 deltakere: 1A

    Fra kl. 9:00 til 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Kjeldås skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haga skole19 deltakere: 1B

    Fra kl. 9:00 til 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ØnskedrømScenekunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Selvik skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Berger museumKulturarv
  • Varighet: kl 9.00 - 12.30
  • Fredag 12. april. 2019
  • Berger museum
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Haga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Haga skole19 deltakere: 1C

    Fra kl. 9:00 til 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Selvik skole26 deltakere: 2. trinn

    Buss henter på skolen 09:15, retur kl 11.00 fra biblioteket.

Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kjeldås skole19 deltakere: 2. trinn

    Buss henter på skolen 09:15, retur kl 11.00 fra biblioteket.

Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Galleberg skole12 deltakere: 2. trinn

    Buss henter på skolen 09:15, retur kl 11.00 fra biblioteket.

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gjøklep ungdomsskole23 deltakere: 8ij
    Sande ungdomsskole21 deltakere: 8e

    Buss fra bussholdeplassen for Sande ved skolestart.

    Gjøklep: Arkitektur 0930-1145,  pause 1145-1230, Espen Dietrichson:1230-1315

    Sande:  Espen Dietrichson 0930-1015, pause 1015-1100, Arkitektur 1100-1315
    ​​​​​​​
    Buss fra Haugar kl 13.15

Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sande ungdomsskole53 deltakere: 8a, 8b

    Buss fra bussholdeplassen ved skolestart.

    8A: Arkitektur 0930-1145,  pause 1145-1230, Espen Dietrichson:1230-1315

    8B:  Espen Dietrichson 0930-1015, pause 1015-1100, Arkitektur 1100-1315
    ​​​​​​​
    Buss fra Haugar kl 13.15

Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sande ungdomsskole55 deltakere: 8c, 8d

    Buss fra bussholdeplassen ved skolestart.

    8C: Arkitektur 0930-1145,  pause 1145-1230, Espen Dietrichson:1230-1315

    8D:  Espen Dietrichson 0930-1015, pause 1015-1100, Arkitektur 1100-1315
    ​​​​​​​
    Buss fra Haugar kl 13.15

Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Sande ungdomsskole24 deltakere: 9a

    Avgang fra skolen til Guriløkka kl 08.45, beregnet 1,5 t gåtid - retur på skolen kl 13.45

Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Sande ungdomsskole23 deltakere: 9b

    Avgang fra skolen til Guriløkka kl 08.45, beregnet 1,5 t gåtid - retur på skolen kl 13.45



Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Sande ungdomsskole25 deltakere: 9c

    Avgang fra skolen til Guriløkka kl 08.45, beregnet 1,5 t gåtid - retur på skolen kl 13.4

Tirsdag 11. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Sande ungdomsskole22 deltakere: 9d

    Avgang fra skolen til Guriløkka kl 08.45, beregnet 1,5 t gåtid - retur på skolen kl 13.45


Onsdag 12. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Sande ungdomsskole22 deltakere: 9e

    Avgang fra skolen til Guriløkka kl 08.45, beregnet 1,5 t gåtid - retur på skolen kl 13.45

Torsdag 13. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Sande ungdomsskole22 deltakere: 9f

    Avgang fra skolen til Guriløkka kl 08.45, beregnet 1,5 t gåtid - retur på skolen kl 13.45

Uttrykksform
Åpne filter